HAKKIMIZDA

  
HİMEROS BEACH  HOTEL Çağdaş medeniyetleri oluşturan kültürlerin tarihi mirasını koruyan Antalya, Akdeniz’in eşsiz iklimi, kemer ’in muhteşem havası ve Himeros Beach Hotelin  sıcak misafir perverliği ile anlam kazanmıştır.
 
HİMEROS BEACH HOTELS şehir merkezine sınır olup, Antalya’ya 45 km., Havaalanı’na 55 km.uzaklıktadır. Otelimiz 80 mt. mesafededir.
 
KONSEPT
Himeros Beach Hotel, her şey dahil sistemde hizmet vermektedir.
 
KONAKLAMA
Modern çağa uygun dekorasyonlarla hazırlanan odalarımızdan tüm mobilyalar konuklarımızın rahatlığına yönelik hazırlanmıştır. Misafirlerimizin , Standart, Aile ve apartodalarında kendilerini evlerindeki kadar rahat hissetmesi amaçlanmıştır.
 
STANDART ODALAR
Otelimizde 156 adet çift kişilik (ilave yatak konulabilir) Standart Oda yer almaktadır. Tüm odalarımızda; saç kurutma makinesi, telefon, uydu yayını, TV, split klima, minibar, emanet kasa, lobi internet, 24 saat sıcak su ve balkon mevcuttur.
 
FAMILY ve APART ODALAR
Büyük ve çocuklu aileler için tasarlanmış olup 2 ile 6 kişi olan misafirlerimiz için idealdir. Odalarımızda saç kurutma makinesi, telefon, uydu yayını, TV, split klima, minibar, emanet kasa, lobi internet, 24 saat sıcak su ve balkon mevcuttur.
 
Otelimizde bulunan havuz, restaurant, dinlenme salonu, cafe-bar, internet hizmetleri (lobide ücretsiz), kurutemizleme, siz değerli müşterilerimizin beğenilerine güler yüzlü personelimiz tarafından özenle sunulmaktadır. Ayrıca otelimizde ücretli doktor, oda servisi, çamaşır yıkama gibi hizmetlerde sunulmaktadır. Otelimiz’de VISA ve MASTER kart geçerlidir.